Актуальні новини

Новини компанії

Ми ділимося новинами з нашими клієнтами і партнерами
16 Жовтня, 2018

Чи може колишній власник ТМ захищатися від претензій особи, якій він продав цю ТМ посиланнями на право попереднього користування? Це питання виникло у справі №906 / 395/16.

11 Жовтня, 2018

Недовго Led Zeppelin та їхні прихильники святкували перемогу. Апеляційний суд дев'ятого округу частково скасував рішення суду Каліфорнії центрального округу, яке недвозначно давав зрозуміти, що знаменита пісня "Сходи до неба" не є істотно схожої - тобто плагіатом - з іншого, не менш знаменитої, піснею "Taurus". Суд дев'ятого округу прийшов до висновку, що суд центрального округу дав присяжним невірні і преюдиціальне інструкції.

09 Жовтня, 2018

Поліція Кіото провела арешт у кримінальній справі про порушення авторських прав при скануванні коміксів. Підприємець закупив необхідне обладнання і надавав послуги по скануванню популярних коміксів "манга", щоб їх було зручніше читати на цифрових носіях. Суд по інтелектуальної власності в Японії вважав це порушенням авторських прав. Верховний суд відмовився розглядати апеляцію.

04 Жовтня, 2018

17 Лист., 2017

Американський репер Емінем виграв судовий процес, розпочатий ним ще у 2014 році проти Національної партії Нової Зеландії. Спір виник через використання треку «Lose yourself» у політичній рекламі без згоди на те правовласників. Тепер партія має виплатити 600 тисяч новозеландських доларів (412 тисяч доларів США) позивачеві.

17 Серпня, 2017

Рано чи пізно, у більшості з нас виникає ідея про створення бізнесу з нуля, про адаптацію господарської діяльності під виклики сучасності або виборі для вашого підприємства нового виду діяльності.

11 Липня, 2017

Міністерство природних ресурсів і екології України оновило Інтернет-ресурс і впровадило кілька нових послуг. Сайт відомства привертає дизайном і зручним інтерфейсом

28 Лист., 2016

Банк не зможе стягнути основний борг, якщо кредитна заборгованість погашалася за графіком періодичних платежів, але спливло 3 роки. Такого висновку дійшов Верховний Суд України на засіданні Судової палати у цивільних справах 9 листопада 2016 року під час розгляду справи № 6-1457цс16 за позовом ТОВ «Вердикт Фінанс» (правонаступник) до позичальника АТ «Універсальний Банк Розвитку та Партнерства» і двох поручителів про стягнення заборгованості за кредитним договором.

28 Лист., 2016

Мораторій не поширюватиметься на проведення планових заходів Державною ветеринарною і фітосанітарною службою України в частині перевірки безпеки і якості харчових продуктів.

Наші основні переваги

Ми зацікавлені в довгостроковому співробітництві з нашими клієнтами
Висока оперативність
Оперативне вирішення виниклих труднощів, вихід з будь-яких складних ситуацій
Досвідчена компанда фахівців
Досвідчена команда юристів з досвідом роботи в сфері юридичних послуг
Заощаджуємо час та гроші клієнтів
Компетентна підтримка, яка не вимагає вашої особистої присутності
Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід до клієнта з всебічним вивченням проблеми
Вам потрібна юридична консультація?
Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші питання і ми і почнемо співпрацю
Зв'яжіться з нами по телефону або залиште заявку на консультацію
+38 (056) 735-05-93 / +38 (096) 430-30-37

Наші задоволені клієнти

Нашими клієнтами стали відомі підприємства і фірми, які продовжують працювати з нами