11 Квітня, 2017 Корисні статті

Торгові марки, зареєстровані юристами ЮФ «БЛІСС»

Немає таємниці в тому, що останнім часом ринок заполонила маса однотипних продуктів зі своїми торговими марками. Конкуренти обступають з усіх боків. Заради підвищення впізнаваності і зростання продажів вже недостатньо просто випускати якісну продукцію. Назва товару має бути «на слуху» і «на увазі», а в цьому допомагає торгова марка (скорочено ТМ). Точніше, виділяє серед конкурентів і дає можливість вибитися в лідери своєї галузі.

Зареєстрована торгова марка знижує рівень ризиків, мінімізує фінансово-матеріальні витрати і покращує роботу Вашого бізнесу.

Свідоцтво про реєстрацію ТМ - документ, що працює на імідж вашої компанії і захист ділової репутації у бізнес колах.

Розглянемо простий приклад. Ви вирішили відкрити свою справу, і звичайно ж вкладаєте в нього всю душу і час. Вас рекомендують своїм друзям і знайомим, бізнес набирає обертів - ось він довгоочікуваний успіх!

АЛЕ в один прекрасний день, отримуєте претензію про порушення прав на торговельну марку. Вам погрожують судом і вимагають змінити вже полюбила вся назву. А це все сталося, тому, що Ви подумали тільки про матеріальний бік: офіс, вивіску, обладнання та ін., а питання інтелектуальної власності - перевірка і реєстрація торгової марки, відійшли на другий план або взагалі не враховувалися.

Захист свого «доброго імені» у вигляді реєстрації торгової марки - це запорука спокою в завтрашньому дні, впевненість в унікальності та неповторності. Ваша ТМ одна на ринку!

Зробіть крок на шляху до успіху і зареєструйте свою ТМ.

Збережіть час, нерви і гроші - довіртеся професіоналам. Юридична фірма «БЛІСС», займається реєстрацією торгових марок, логотипів і брендів понад 8 років. Досвідчені юристи знають, як зробити так, щоб процес реєстрації ТМ пройшов для Вас легко і безболісно.

Ми оформимо і подамо заявку на реєстрацію товарного знака та будемо вести усе листування з Укрпатентом до отримання свідоцтва на товарний знак, патент на корисну модель.  Зробимо все на вищому рівні!

Захистіть ваш бізнес сьогодні, щоб не вирішувати проблеми завтра

Юристами ЮФ «БЛІСС» вже зареєстровано: 

Зареєстровані ТМ