03 Червня, 2014 Досягнення

Адміністративний спір в Дніпропетровському окружному адміністративному суді з приводу визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення Державної податкової інспекції в Бабушкінському районі м. Дніпропетровська

У травні 2014 року Юридичною фірмою «БЛІСС» було виграно адміністративний спір в Дніпропетровському окружному адміністративному суді з приводу визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення Державної податкової інспекції в Бабушкінському районі м. Дніпропетровська.

Податковою інспекцією було проведено документальну позапланову невиїзну перевірку з питання повноти нарахування орендної плати за землю за період з 01.02.2011 року по 01.08.2013 року.

За результатами перевірки було встановлено, що позивач починаючи з 01.02.2011 року по 12.07.2013 року декларував та сплачував орендну плату за землі комунальної власності у меншому розмірі ніж визначено нормами Податкового кодексу України та рішенням господарського суду Дніпропетровської області.

На підставі вищезазначеного, Податкова інспекція вимагала сплати податків в більшому розмірі. Хоча, договором оренди була встановлена певна ціна, і ціна не змінювалась.

В ході судового розгляду нашою фірмою було доведено протиправність податкового повідомлення-рішення.