14 Січня, 2020 Новини компанії

Торгова марка як спосіб "обійти" закон

Не очікували такої передовиці? Але спокійно, всі рекомендації більш ніж легальні і вже випробувані на практиці.

Уся річ у тому, що через 2 дні реклама в Україні буде можлива тільки українською мовою-Законодавець посилює заходи щодо впровадження державної мови в усі сфери життя населення.

Так, з 16 січня 2020 вступають в силу зміни до ст. 6 Закону України «Про рекламу», згідно з якими мовою реклами визнається лише українську мову. Отже, на білбордах, теле-екранах (зовнішня реклама) на транспорті, в приміщеннях, в теле-радіомовлення і при розміщенні інших видів реклами, зміст інформацію російською, англійською або будь-якому іншому мовою буде вважатися порушенням цього закону і подальше накладення штрафів як на рекламодавця (замовника), так і на організацію, що розміщує рекламу

Але не поспішайте впадати у відчай, юридична фірма «БЛІСС» знайшла рішення і в цій ситуації! Вихід дуже простий:

  • перше - Вам необхідна торгова марка. Якщо вже є власником ТМ - супер, а якщо ні - ЮФ "БЛІСС" швидко це виправить і зареєструє Вашу торгову марку;)
  • друге, що потрібно знати - інформація, картинки, назви, зображені в складі Вашої торгової марки, є об'єктом права інтелектуальної власності;
  • і третє - з огляду на вказане вище, Ваша торгова марка може бути розміщена на білборді або використана в іншому вигляді реклами в цілісному вигляді, тобто такому, як зареєстрована: словесне позначення або зображення на будь-якій мові, будь-то навіть китайські ієрогліфи.

Таким чином, розміщення на зовнішній рекламі або ін. видах реклами зареєстрованої торгової марки (на будь-якій мові), не вважатиметься порушенням Закону України «Про рекламу». І ніяких штрафів і санкцій, просувайте Ваш бізнес спокійно.

А Юридична фірма «БЛІСС» завжди рада проконсультувати, відповісти на всі питання, розвіяти сумніви і додати Вас до списку щасливих володарів торгової марки!